четвер, 4 грудня 2014 р.

Використання навчальних інноваційних технологій при вивченні англійської мови

25.11.2014 р. у ТСШ № 5 відбувся методичний практикум учителів англійської мови – слухачів Школи професійного вдосконалення на тему «Використання навчальних інноваційних технологій при вивченні англійської мови».
Відкрила семінар заступник директора школи з навчально-виховної роботи Погоріла О.І., а вчителі ТСШ № 5 поділились власним досвідом роботи з питань «Створення атмосфери успіху через творчу взаємодію і співпрацю»
( Хміляр М.З.), «Формування та активізація артикуляційних та інтонаційних навичок при презентації проектного дослідження» ( Черновська Ж.І.), «Інтерактивні ігри при вивченні граматики у середніх класах (Славська О.Л.)
            Також у роботі методичного практикуму взяла участь представник видавництва Oxford University Press у західному регіоні Сичивиця Л.М. (м. Львів), яка представила мультимедійну презентацію на тему «Шляхи підвищення мотивації до навчальної діяльності учнів 5-7 класів на уроках англійської мови».
            Сучасні педагогічні технології такі, як навчання у співпраці, проектна методика, використання нових інформаційних технологій, Інтернет - ресурсів допомагають реалізувати особово-орієнтований підхід у навчанні, забезпечують індивідуалізацію і диференціацію навчання з урахуванням здібностей дітей, їх рівня знань. Форми роботи з комп'ютерними навчальними програмами на уроках іноземної мови можуть включати: вивчення лексики; відпрацювання вимови; вивчення діалогічної і монологічної мови; вивчення письма; відпрацювання граматичних явищ.
На уроках англійської мови за допомогою Інтернету можна вирішувати цілий ряд дидактичних завдань: формувати навики і уміння читання, використовуючи матеріали глобальної мережі; удосконалювати уміння письмової мови школярів; поповнювати словниковий запас учнів; формувати у школярів мотивацію до вивчення англійської мови.
Крім того, робота направлена на вивчення можливостей Інтернет - технологій для розширення кругозору школярів, налагодження і підтримки ділових зв'язків і контактів зі своїми однолітками в англомовних країнах.
Учні можуть брати участь в тестуванні, у вікторинах, конкурсах, олімпіадах, що проводяться у мережі Інтернет, листуватись з однолітками з інших країн, брати участь в чатах, відеоконференціях та інше.


Немає коментарів:

Дописати коментар